Superbohaterowie z Zawiercia! Rusza nowy projekt dla dzieciaków

Szykuje się bardzo ciekawy projekt, dedykowany dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. W ramach małego granty realizowanego w ramach programu FIO Śląskie Lokalnie, grupa Miasto Odnowa zaprasza na warsztaty dla dzieci.

W ramach zajęć i warsztatów, dzieci poznają 3 wyjątkowe postacie, mistrzów w swoich dziedzinach, które związane są z Zawierciem i odegrali ważną rolę w historii naszego miasta. O jakie postacie chodzi? Na razie możemy się tylko domyślać, ponieważ organizatorzy nie chcą zdradzać wszystkich niespodzianek.

– Poznaj ich historię i dokonania, zainspiruj się, odkrywaj, poznawaj, bo i Ty możesz zostać Superbohaterem z Zawiercia! – zachęca Anna Konarska, inicjatorka tego wydarzenia.

W piątek, 12 listopada, w Galerii Stara Łaźnia w Zawierciu odbędą się warsztaty plastyczne z motylami, przeznaczone dla dzieci i młodzieży.

„Tematem warsztatów będą Motyle, bo z nimi związany jest nasz tajemniczy superbohater (właściwie Superbohaterka).”zapowiadają organizatorzy.

Warsztaty są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dzieci można zapisywać telefonicznie, pod numerem telefonu 504 727 813.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button