Prezydent Zawiercia na kwarantannie
Kolejne zakażenia na terenie powiatu zawierciańskiego. Przybywa także osób przebywających na kwarantannie. Jedną z nich jest Łukasz Konarski, prezydent Zawiercia. Przebywa na kwarantannie, bo miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.
W ciągu ostatniej doby w samym Zawierciu przybyło 13 nowych zakażeń. 250 osób przebywa natomiast na kwarantannie. Jedną z nich jest Łukasz Konarski, prezydent miasta Zawiercie. Trafił na kwarantannę, bo miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Poinformował o tym za pośrednictwem swojego Facebooka.
– Drodzy Państwo, do najbliższego czwartku będę przebywał na kwarantannie. Miałem kontakt z osobą, która uzyskała pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Czuję się dobrze i będę pracował zdalnie z domu – czytamy w komunikacie.