OSP Piwoń zbiera pieniądze na remont w remizie. Każdy może wesprzeć zbiórkę

Ochotnicza Straż Pożarna w Siewierzu-Piwonii to jednostka z wieloletnią historią, założona w 1932 roku. Od lat działa prężnie na terenie Gminy Siewierz i Powiatu Będzińskiego. Tym razem jednak sami strażacy potrzebują wsparcia.

Zawsze bez względu na porę dnia czy pogodę staramy się nieść ratunek mieszkańcom naszej gminy i nie tylko. Dzisiaj jednak znaleźliśmy się w trudnej sytuacji, sami potrzebując pomocy mówią druhowie z jednostki.

Problem dotyczy złego stanu remizy, która jest siedzibą OSP. Chodzi konkretnie o pomieszczenia, które w przeszłości były wynajmowane jako sala dla gości na imprezy okolicznościowe. Jednostka potrzebuje wsparcia finansowego.

Niestety pomieszczenia te są w bardzo złym stanie, nie zachęcają już do wynajmu, a my od kilku lat nie jesteśmy w stanie ich wyremontować, ani opłacić niezbędnych mediów, aby móc dalej Was gościć. W związku z tym zwracamy się do Was mieszkańców oraz sympatyków naszej jednostki z prośbą o pomoc w zebraniu pieniędzy na pokrycie zaległych rachunków oraz kosztów odnowienia budynku – apelują strażacy z Piwonii.

Każdy chętny może wesprzeć działalność strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Piwonii. Uruchomili oni specjalną zbiórkę, która dostępna jest TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button