25-letni Mateusz z gminy Ogrodzieniec został odnaleziony

W poniedziałek (20.07.) prowadzone były poszukiwania 25-letniego Mateusza. Młody mieszkaniec gminy Ogrodzieniec wyszedł z domu około północy i do poniedziałkowego popołudnia nie wrócił do niego. Nie nawiązał także kontaktu z rodziną. Jeszcze tego samego dnia późnym wieczorem udało się odnaleźć mężczyznę. 


Mateusz ma 25 lat i jest mieszkańcem gminy Ogrodzieniec. W nocy z niedzieli na poniedziałek (19-20 lipca) wyszedł z domu. Nie wrócił do niego do poniedziałkowego popołudnia. Nie nawiązał także kontaktu z rodziną. Zdecydowano się na zgłoszenie sprawy na policję.

W poniedziałek (20.07.) późnym wieczorem poinformowano, że młody mężczyzna został odnaleziony.

W akcję poszukiwawczą zaangażowane są PSP Zawiercie, OSP Ogrodzieniec, OSP Kiełkowice, OSP Podzamcze, OSP Ryczów, OSP Ryczów Kolonia, OSP Gulzów i OSP Giebło. Jest także policja i Grupa Jurajska GOPR. 

Warto dodać, że to kolejne poszukiwania w tym dniu. W poniedziałek (20.07.) prowadzone były poszukiwania w Przyłubsku (gmina Kroczyce). Dotyczyły 22-letniego mężczyzny. Policja nie udziela jednak szczegółów tej sprawy. Nie ma także zgody na publikowanie jego wizerunku.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button