Przedszkole Miejskie nr 1 w Porębie ponownie otwarte

Kończy się okres pracy zdalnej. W poniedziałek, 23 listopada, Przedszkole Miejskie nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie wznowi działalność.


Przypominamy, że decyzją Stacji Epidemiologiczno-Sanitarnej w Zawierciu od 29 października przedszkole było objęte nadzorem sanitarnym. W związku z tym część zajęć prowadzonych w placówce została zawieszona, a nauczanie odbywało się w trybie zdalnym. Jak zaznacza Marzena Orzoł, dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie, nadzór sanitarny nie był równoznaczny z kwarantanną. Stosowanie nadzoru polegało na wzajemnej obserwacji oraz przestrzeganiu reżimu sanitarnego. Od poniedziałku życie w placówce powróci do normalności.

Przy zachowaniu wszystkich wytycznych epidemicznych oraz zachowaniu dużej ostrożności od poniedziałku przedszkole będzie pracowało w trybie stacjonarnym. Jednocześnie dyrekcja przedszkola uspokaja, że w przypadku zmiany okoliczności rodzice zostaną niezwłocznie powiadomienie. Dotyczy to zwłaszcza konieczności wprowadzenia kwarantanny. Bezpieczeństwo dzieci oraz pracowników przedszkola jest sprawą priorytetową. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button