Zobacz ile medali zdobyli zawodnicy z klubu Kickboxing Małpka Zawiercie!

Zawodnicy z klubu Kickboxing Małpka Zawiercie po raz kolejny osiągnęli ogromny sukces. Nasi reprezentanci zdobyli aż osiem medali.

W sobotę, 23 stycznia, zawodnicy z klubu Kickboxing Małpka Zawiercie uczestniczyli w Grand Prix Polski w Kickboxingu 2021. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Walhalla Fight Club z Mińska Mazowieckiego.

Pojechaliśmy zdobyć najwyższe miejsca na podium. Nie było łatwo, bo nasi przeciwnicy to najlepsi zawodnicy z innych licencjonowanych klubów w Polsce. Każdy krok musi więc być przemyślany i dopracowany w stu procentach. Nie ma miejsca na zawahanie, liczy się szybkość, technika, wiara w wygraną i zaangażowanie. Tutaj wielu zawodników stawia pierwsze zawodowe kroki w świat kariery sportowej – mówi Paweł Stolarski, trener.

Fot. Kickboxing Małpka Zawiercie

Zawodnicy z klubu Kickboxing Małpka Zawiercie, przywieźli aż 8 medali: 2 złote, 4 srebrne i 2 brązowe. Nagrody zdobyli: Sebastian Girek (senior): 1. miejsce kick light, Hubert Marcisz (senior): 1. miejsce kick light, Alicja Gajewska (kadet starszy): 3. miejsce kick light, Jakub Szpala (kadet starszy): 2. miejsce kick light, 2. miejsce pointfighting, Zuzanna Lipowicz (kadet młodszy): 3. miejsce: light contact, Nicola Langner (dzieci): 2. miejsce pointfighting, 2. miejsce pałki piankowe.

Grand Prix Polski w Kickboxingu 2021, w związku z obowiązującym reżimem sanitarnym, odbył się bez udziału publiczności. Mimo to kickboxerzy mieli szansę zaprezentować się publice dzięki transmisji online.

Fot. Kickboxing Małpka Zawiercie

Monika Ociepka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button